HRDLOŘEZY – KUNRATICE 4:1 (1:1) – DALŠÍ ŠPATNÝ VÝKON ZNAMENAL DALŠÍ PORÁŽKU

Po domácí porážce od Ďáblic nastoupil v dalším kole tým Kunratic k reparátu na půdě Hrdlořezů, kde potřeboval bezpodmínečně zvítězit. I přes to, že k zápasu bylo k dispozici tentokrát spíše torzo kunratického áčka, tři body byly jasnou povinností Kunratic. Ovšem výsledek, a zejména pak výkon hostujících fotbalistů, nikoho z Kunratic potěšit nemohl.

Zápas začal poměrně opatrně. Ani jeden tým nechtěl udělat chybu. Hrálo se ve velmi pomalém tempu a kvalita utkání neodpovídala úrovni A-třídy ani po fotbalové stránce. I přes velmi špatný výkon se do vedení dostali hosté, když se po rohovém kopu v trmě vrmě nejlépe zorientoval Kadlec a usměrnil míč do branky – 0:1.

Vedení mohl navýšit v samostatném úniku Šimon, ale zamířil jen do domácího brankáře. A tak se na druhé straně po křídelní situaci prosadil soupeř po nedůrazu hostující obrany se míč odrazil k Byroutimu, který ho usměrnil mimo dosah Řezáče – 1:1. Nadále se v první půli hrál velmi nekoukatelný fotbal. Náznaky šancí byly na obou stranách, branku již však žádný z týmů nepřidal, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Ráz utkání určil začátek druhého poločasu, ve kterém kunratičtí hráči naprosto prospali nástup. Nejdříve hostující obraně utekl Urban, a přestože Řezáč dokázal zázračně zakročit, na dorážku stejného hráče už nestačil – 2:1. Hned o minutu později to s hostujícím týmem vypadalo ještě hůř. Jednalo se o dost podobnou situaci, když po Řezáčově zázračném zákroku následovala nechytatelná dorážka, tentokrát se prosadil Řípa – 3:1.

Hosté si pak sice vytvořili tlak, trefili dokonce břevno a tyčku. V kontextu utkání to však bylo málo a nebýt čarujícího Řezáče, hosté by z brejků navýšili skóre do hrozivých cifer. Nakonec však už padl jen jeden gól. Opět za bezmocného Řezáče, kterého v poslední minutě v samostatném úniku překonal Sekan – 4:1. Kunratice tak odjely s ostudou domu a v dalším kole narazí na hlavního kandidáta na postup do přeboru, Kolovraty.

Sestava: Řezáč – Vostárek, Cihelka, Kadlec, Černík (55‘ Glos) – Holas, Šimon, Mareš, Mičica, Ron – Kuděj

Branky: 31‘ Byrouti, 50‘ Urban, 51‘ Řípa, 90‘ Sekan – 25‘ Kadlec