Mladší přípravka

2023–2024

ročník nar. 2015/2016

Rozpis MU + Výsledky (H3L)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
10.Kunratice - Union StrašnicePá 12.4. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T
11.Štěrboholy - KunraticePo 22.4. - 17,00 hod.-:- (-:-)Štěrboholy UMT
12.Kunratice - KlánovicePá 26.4. - 17,15 hod.-:- (-:-)Kunratice T
13.Kunratice - Slavia Praha dívkyNe 5.5. - 13,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T
14.Vinoř - Kunratice Ne 12.5. - 14,30 hod.-:- (-:-)Vinoř T
15.Kunratice - LibušÚt 14.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T
16.Královice - KunraticeÚt 21.5. - 18,00 hod.-:- (-:-)Královice T
17.Kunratice - Dolní MěcholupyNe 2.6. - 10,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T
18.Chodov - KunraticeSo 8.6. - 9,00 hod.-:- (-:-)Chodov T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Union Strašnice - KunraticeSo 2.9. 0:42 (0:23)U. Strašnice T
2.Kunratice - ŠtěrboholyPá 8.9.33:5 (14:3)Kunratice T
3.Klánovice - KunraticePá 17.9.4:25 (2:12)Klánovice UMT
4.Slavia Praha - Kunratice Čt 21.9.23:5 (14:3)Vladivostocká UMT
9.Kunratice - Chodov JMÚt 26.9. 11:14 (5:7)Kunratice T
5.Kunratice - VinořNe 1.10. 28:2 (17:0)Kunratice T
6.Libuš - KunraticeSo 7.10. 12:6 (5:2)Libuš UMT - Malá
7.Kunratice - KráloviceSo 14.10. 33:1 (12:1)Kunratice T
8.Dolní Měcholupy - KunraticeNe 22.10. 7:15 (4:8)D. Měcholupy T

Rozpis MU + Výsledky (H3N)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
13.Kunratice - Dukla Praha ženySo 6.4.12:15 (7:6)Kunratice T
14.ČAFC - Kunratice Ne 14.4. - 11,00 hod.-:- (-:-)ČAFC UMT
15.Kunratice - Viktorka ŽižkovSo 20.4. - 10,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T
16.Újezd Praha 4 - KunraticeSo 27.4. - 10,00 hod.-:- (-:-)Újezd Praha 4 UMT
12.Běchovičtí sršni - KunraticeSt 1.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Běchovice T
17.Kunratice - CholupiceNe 5.5. - 15,30 hod.-:- (-:-)Kunratice T
18.volno - volný los
19.Kunratice - Háje JMPá 17.5. - 17,15 hod.-:- (-:-)Kunratice T
20.Podolí - Kunratice Ne 26.5. - 13,00 hod.-:- (-:-)Podolí UMT
21.Kunratice - Dolní MěcholupyNe 2.6. - 12,15 hod.-:- (-:-)Kunratice T
22.Dubeč - Kunratice So 8.6. - 11,00 hod.-:- (-:-)Dubeč T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Kunratice - Běchovičtí sršniNe 3.9. 4:19 (2:8)Kunratice T
2.Dukla Praha ženy - Kunratice Ne 10.9.5:20 (3:12)Juliska UMT
3.Kunratice - ČAFCSo 16.9. 21:9 (5:6)Kunratice T
9.Kunratice - PodolíÚt 19.9. 20:2 (9:2)Kunratice T
4.Viktorka Žižkov - KunraticeSo 23.9. 8:67 (4:33)Vítkov T
5.Kunratice - Újezd Praha 4Ne 1.10.16:3 (7:2)Kunratice T
6.Cholupice - KunraticeSo 7.10. 9:8 (4:3)Cholupice T
7.volno - volný los
8.Háje JM - Kunratice Ne 22.10. 10:17 (5:5)Háje UMT
10.Dolní Měcholupy - Kunratice Ne 5.11. 10:12 (5:6)D. Měcholupy T
11.Kunratice - DubečSo 11.11. 21:4 (9:3)Kunratice T

Tabulka

V této věkové kategorii se tabulky nevedou

Tréninky

ÚT, ČT, PÁ   17,00 -18,30 hod.

 
Trenéři a asistenti

trenér: Štěpánka Vonášková
tel.: 724 649 853
mail: vonas(zavináč)seznam.cz

trenér, vedoucí: Jana Vitnerová
tel.: 774 897 881
mail: j.vitnerova(zavináč)seznam.cz

trenér: Michaela Wagnerová
asistent: Jan Ron
asistent: Jiří Římal

Soupiska

2023/2024
Domažlická Klára
Domažlický David
Draštík Aksel
Dvořák Dominik
Ehler Edvard
Einchinger Hubert
Flieger Kryštof
Glaser Adam
Hnětkovský Vojtěch
Houdek Marek
Chmel Fabián
Janiček Martin
Karchun Eldar
Krhovský Adam
Kroh Michal
Krohová Nikol
Křivda Tadeáš
Kušnirenko Ivan
Lenoch Fabián
Lipold Matyáš
Ludvík Matyáš
Mazůrek Arnošt
Němec Ondřej
Němeček Patrik
Němečková Terezie
Nešpor Tomáš
Nguyen Tomáš
Rybáček Štěpán
Sghaier Adam
Sixta Filip
Slavíčková Gabriela
Svačina Daniel
Svízela Václav
Štang Metoděj