Mladší přípravka

Mladší přípravka

2019–2020

ročník nar. 2011/2012

Výsledky

kolozápasdt a časvýsl.hřiště    
1.Kunratice - BřeziněvesPa 6.9.16:12 (6:5)Kunratice T.
2.Uhelné sklady - KunraticeSo 14.9.5:10 (4:5)Uhelné sklady T.
3.Kunratice - FA PrahaPá 20.9.6:9 (3:4)Kunratice T.
4.Slivenec - KunraticePá 27.9.6:15 (3:10)Slivenec UMT
5.Smíchov - KunraticeSo 14.10.3:20 (3:8)Smíchov UMT
6.Kunratice -Dukla JMSo 12.10.23:5 (8:5)Kunratice T.
7.Bohnice - KunraticeSo 19.10.17:6 (8:2)Bohnice UMT
8.Kunratice - TempoSo 26.10.16:11 (7:4)Kunratice T.
9.Meteor - KunraticePa 1.11.10:8 (6:4)Libeň UMT

 

Turnaj Vítězná kopačka

Rozpis turnajů podzim 2019:

http://pft2014.webnode.cz/

 

Ne 8.9.2019 – 10 hod.Kunratice, Volarská3. místo
Ne 15.9.2019 – 9:30 hod.Jesenice, Budějovická 6433. místo
Ne 22.9.2019 – 10 hodDolní Jirčany, Sportovců 2091. místo
Ne 29.9.2019 – 9:30 hod.Vestec, U Hřiště 5751. místo
So 5.10.2019 – 10 hod.Průhonice, Dobřejovická 7623. místo
So 19.10.2019 - 10 hod.Dolní Břežany, Ke Zvoli 3112. místo

Tabulka

V této věkové kategorii se tabulky nevedou

Tréninky

Od 11.11.2019 do 4.3.2020

PO, ST  17,00 – 18,30 hod. (tělocvična ZŠ Pošepného – Chodov)

Od 9.3.2020 opět hřiště Kunratice
PO, ST, PÁ   17,00 -18,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Štěpánka Vonášková
tel.: 724 649 853
mail: vonas(zavinac)seznam.cz

trenér: Jana Vitnerová
trenér: Jan Ron

 

Soupiska

Podzim 2019
Dáňa Tomáš
Dvořák Tomáš
Feldman Yaša
Havlíček Lukáš
Heinrich Matyáš
Heinrichová Eliška
Hlinecký Šimon
Janoušek Roman
Kábrt Jakub
Kobza Daniel
Kraus Jakub
Lachman Kryštof
Marchal Vojtěch
Oljušynec Daniel
Pešta Sebastian
Pfeifer Jakub
Plyska Daniel
Přibilík Jakub
Rybáček Tomáš
Řezáč Jan
Šantora David
Šobíšek Adam
Tesař Jakub
Tesař Martin
Vodička Samuel
Vorel Kryštof
Vrátný Tobiáš
Zábojník Gabriel

Články

Začátek jarní sezóny

Od 11.3.2019 začínají tréninky všech...

Členská schůze SKSKS 2019

Členská schůze členů spolku SK Slovan Kunratice...

Čarodějnice 2018

V pondělí 30.4.2018 od 17:00 hod. se na hřišti...