Mladší žáci

2021–2022

ročník nar. 2009/2010

Rozpis MU + Výsledky (62 MŽ – 1/A)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2022

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
13.Xaverov H. Počernice "B" - KunraticeSo 2.4.5:3 (4:2)Xaverov H. Počernice UMT UMT
12.Kunratice - Háje JM "C"So 9.4. 5:2 (2:2)Kunratice T
14.Kunratice - Újezd n. LesyNe 24.4.3:4 (1:1)Kunratice T
15.ČAFC - KunraticeNe 1.5. 7:2 (3:2)ČAFC UMT/T
16.Kunratice - KolovratySo 7.5.1:12 (0:5)Kunratice T
17.Uhříněves - Kunratice Ne 15.5.2:2 (1:2)Uhříněves UMT
18.Kunratice - Braník "C"So 21.5. - 14:30 hod.-:- (-:-)Kunratice T
19.Union Strašnice - Kunratice Ne 29.5. - 12:15 hod.-:- (-:-)Union Strašnice T
20.Kunratice - RadotínSo 4.6. - 14:30 hod.-:- (-:-)Kunratice T
21.Kunratice - Vršovice "B"Ne 12.6. - 10:30 hod.-:- (-:-)Kunratice T
22.Kunratice - ĎábliceSo 18.6. - 12:30 hod.-:- (-:-)Kunratice T

 

Podzim 2021

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Háje JM "C" - KunraticeSo 28.8.1:3 (1:2)Háje UMT
2.Kunratice - Xaverov H. Počernice "B"So 4.9.3:5 (1:2)Kunratice T
3.Újezd n. L. - KunraticeSo 11.9. 5:4 (3:3)Újezd n. L. T
4.Kunratice - ČAFCSo 18.9.5:8 (3:4)Kunratice T
5.Kolovraty - KunraticeUt 28.9. 3:0 (2:0)
Kolovraty UMT
6.Kunratice - UhříněvesSo 2.10. 9:4 (7:1)Kunratice T
7.ABC Braník "C" - KunraticeNe 10.10.2:2 (2:2)Braník UMT
8.Kunratice - Strašnice "B"So 16.10.4:6 (4:4)Kunratice T
9.Radotín - KunraticeSo 23.10.0:2 (0:1)Radotín UMT
10.Union Vršovice "B" - KunraticeNe 31.10.3:1 (2:1)Vršovice UMT - Malá
11.Ďáblice - KunraticeSo 6.11.1:1 (0:0)Ďáblice UMT

 

 

Tabulka

Aktuální tabulka

Viz TABULKA – FA ČR

 

Tréninky

PO, ST, ČT 17,00–18,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Oleksandr Matiykiv
tel.: 777 761 277
mail: oleksandrsasa(zavináč)seznam.cz

asistent: Jiří Novák

Články

Soupiska

2021/2022
Kraus Jakub
Pfeifer Jakub
Šantora David
Jandík Josef
Nový Jakub
Pavlíček Daniel
Maňas Vojtěch
Henžlík David
Čiko Patrik
Linek Jakub
Musatov Sebastian
Kovář Marek
Vráblíková Halina
Jakoubek Filip
Suchý Ondřej
Šindelář Vojtěch
Kocura Tomáš
Musatova Ilona
Jandovský Denis
Hlinecký Tomáš
Vyskočil Jakub
Hennawi Filip
Knopp Matyáš
Čech Lukáš
Abushama Sayfaldin