Mladší žáci

Mladší žáci

2019–2020

ročník nar. 2007/2008

Výsledky

Soutěž ukončena k 8.4.2020

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Háje "C" - KunraticeSo 7.9.7:0 (5:0)Háje UMT
2.Kunratice - Xaverov "B"So 14.9.5:2 (5:1)Kunratice T.
3.Újezd n. L. - KunraticeSo 21.9.5:1 (4:0)Újezd n. L. T.
4.Kunratice - ČAFCNe 29.9.2:2 (1:1)Kunratice T.
5.Kolovraty - KunraticeSo 5.10.2:6 (0:1)
Kolovraty UMT
6.Kunratice - Tempo "C"Ne 13.10.2:3 (1:1)Kunratice T.
7.Uhříněves - KunraticeNe 20.10.9:3 (7:3)Uhříněves UMT
8.Kunratice - StrašniceSo 26.10.7:1 (3:1)Kunratice T.
9.Radotín - KunraticeSo 2.11.2:2 (1:1)Radotín UMT
10.Dolní Chabry - KunraticeSo 9.11.5:2 (2:1)Chabry T.
11.Kunratice - Junior "C"Ne 17.11.4:1 (3:1)Kunratice T.
12.Kunratice - Háje JM "C"So 21.3. - 9,00 hod.-:- (-:-)Mikulova UMT
13.Xaverov "B" - KunraticeSo 28.3. - 9,00 hod.-:- (-:-)H. Počernice UMT
14.Kunratice - Újezd n/L.So 4.4. - 14,30 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
16.Kunratice - KolovratySo 18.4. - 15,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
17.Tempo "C" - KunraticeSo 25.4. - 12,30 hod.-:- (-:-)Tempo UMT
18.Kunratice - UhříněvesPá 1.5. - 11,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
19.Strašnice - KunraticePá 8.5. - 8,30 hod.-:- (-:-)Union Strašnice T.
20.Kunratice - RadotínSo 16.5. - 15,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
21.Kunratice - Dolní ChabrySo 23.5. - 15,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
22.Junior "C" - KunraticeSo 30.5. - 10,45 hod.-:- (-:-)V Úžlabině UMT
15.ČAFC - KunraticeSo 6.6. - 12,30 hod.-:- (-:-)ČAFC UMT

 

Tabulka

Tréninky

ST, PÁ 17,00–18,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Jaroslav Troníček
tel.: 724 061 971
mail: tronicek(zavinac)auto-brejla.cz

asistent: Josef Sviták
asistent: Jaroslav Troníček ml.
vedoucí: Jaroslav Kokeš

Články

Členská schůze SKSKS 2019

Členská schůze členů spolku SK Slovan Kunratice...

Čarodějnice 2018

V pondělí 30.4.2018 od 17:00 hod. se na hřišti...

Tréninky mládeže

Od 29.3.2018 do 2.4.2018 jsou zrušeny tréninky...

Soupiska

2019/2020

Hampl Martin
Jandík Zdeněk
Kábrt Filip
Kokeš Filip
Kulhánek Matěj
Kurfürstová Eliška
Matyáš Jakub
Matyáš David
Nguyen Khang Trong
Pavlíček Jan
Stach Alexej
Trofimov Evgeny
Troníček Jan
Sviták Josef
Mazourek David
Dvořák Jaroslav
Čornej Lothar
Dančák Tomáš
Hrášek Matyáš
Kobza Richard
Nicoletti André
Ron Jakub
Svocák Filip