Muži B

2023–2024

Rozpis MU + Výsledky (22 M – 2/B)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
12.D. Počernice "B" - KunraticePo 1.4. 4:2 (3:1)D. Počernice T
13.Kunratice - Union Strašnice "B"So 6.4. 6:3 (4:0)Kunratice T
14.Třeboradice "B" - Kunratice Ne 14.4.2:2 (2:0)Třeboradice T
15.Kunratice - Královice "B"So 20.4. 2:2 (1:0)Kunratice T
16.Troja "B" - KunraticeNe 28.4. 0:2 (0:0)Troja T
17.Kunratice - KačerovSo 4.5. 4:2 (1:1)Kunratice T
18.D. Chabry "B" - KunraticeNe 12.5. 2:1 (2:0)D. Chabry T
19.Kunratice - PísniceSo 18.5.8:5 (2:2)Kunratice T
20.FC Prosex - KunraticeNe 26.5.1:3 (1:2)Admira UMT
21.Prague Raptors "B" - KunraticeSo 1.6. 3:2 (2:1)Zličín UMT
22.Kunratice - ŘeporyjeSo 8.6. 7:2 (2:2)Kunratice T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Kunratice "B" - D. Počernice "B"Ne 3.9.1:2 (0:1)Kunratice T
2.Union Strašnice "B" - Kunratice "B" Ne 10.9.2:0 (1:0)U. Strašnice T
3.Kunratice "B" - Třeboradice "B"So 16.9. 1:3 (0:3)Kunratice T
4.Královice "B" - Kunratice "B"Ne 24.9. 10:1 (5:0)Královice T
5.Kunratice "B" - Troja "B"So 30.9.2:1 (1:0)Kunratice T
6.Kačerov - Kunratice "B" So 7.10. 0:3 (kontumace)Kačerov UMT
7.Kunratice "B" - D. Chabry "B"So 14.10. 0:4 (0:1)Kunratice T
8.Písnice - Kunratice "B" Ne 22.10. 3:4 (1:2)Písnice T
9.Kunratice "B" - FC ProsexNe 29.10. 2:2 (1:0)Kunratice T
10.Kunratice "B" - Prague Raptors "B"So 4.11. 3:1 (2:1)Kunratice T
11.Řeporyje "B" - Kunratice "B"So 11.11.5:1 (1:1)Motorlet UMT

 

Tabulka

Aktuální tabulka

Viz TABULKA – FA ČR

 

Tréninky

ÚT   18,30 – 20,00 hod.

ČT   18,30 – 20,00 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Vladimír Glos
tel.: 720 058 695
mail: vglos(zavináč)gpe.cz

 

 

Články

Náš tým Muži „B“ obsadil 1. místo ve skupině 25 M-3/B a vykopal si postup do II. třídy pro ročník 2022/2023 – Blahopřejeme

 

 

Soupiska

2023/2024

Bojadžiev Tomáš
Lux Patrik
Řehoř Antonín
Štursa Dominik
Kortli Ammar
Lipold Jiří
Starec Jan
Lipold Martin
Němeček Tomáš
Ježdík Michal
Přibilík Filip
Molodcii Pavel
Molodcii Andrei
Žoglik Tomáš
Wagner Martin
Matiykiv Oleksandr
Frolík Michal
Kanka Vasyl
Boček Josef