Muži B

Muži B

2019–2020

Výsledky

Soutěž ukončena k 8.4.2020

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Záběhlice - KunraticePá 23.8.1:9 (0:5)Štěrboholy T.
2.Kunratice -Malešice "B"Ne 1.9.11:1 (8:1)Kunratice T.
3.Uhříněves "B" - KunraticeSo 7.9.3:0 (3:0)Uhříněves UMT
4.Kunratice - Benice "B"Ne 15.9.5:0 (1:0)Kunratice T.
5.Újezd Praha 4 "C" - KunraticeNe 22.9.3:5 (2:1)Újezd Praha 4 UMT
6.Kunratice - Hrdlořezy "B"Ne 29.9.1:4 (0:1)Kunratice T.
7.Union Žižkov "B" - KunraticeSo 5.10.4:0 (1:0)Kačerov UMT
8.Kunratice - D. Počernice "C"Ne 13.10.3:3 (1:2)Kunratice T.
9.Chodov "B" - KunraticeNe 20.10.3:3 (1:1)Chodov T.
10.Kunratice - Šeberov "B"Po 28.10.7:4 (4:1)Kunratice T.
11.Běchovice - KunraticeNe 3.11.1:9 (1:5)Běchovice T.
12.Kunratice - ZáběhliceSo 21.3. - 11,00 hod.-:- (-:-)Mikulova UMT
13.Malešice "B" - KunraticeNe 29.3. - 15,00 hod.-:- (-:-)Malešice T.
14.Kunratice - Uhříněves "B"Ne 5.4. - 16,30 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
15.Benice "B" - KunraticePá 10.4. - 12,30 hod.-:- (-:-)Uhříněves UMT
16.Kunratice - Újezd Praha 4 "C"Ne 19.4. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
17.Hrdlořezy "B" - KunraticeSo 25.4. - 17,00 hod.-:- (-:-)Hrdlořezy T.
18.Kunratice - Union Žižkov "B"Ne 3.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
19.D. Počernice "C" - KunraticePá 8.5. - 11,00 hod.-:- (-:-)D. Počernice T1
20.Kunratice - Chodov "B"Ne 17.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.
21.Šeberov "B" - KunraticeNe 24.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Šeberov UMT
22.Kunratice - BěchoviceNe 31.5. - 17,00 hod.-:- (-:-)Kunratice T.

Tabulka

Tréninky

ÚT, ČT 19,00 – 20,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: David Petržela
tel.: 602 211 031
mail: david.petrzela(zavinac)email.cz

 

 

Články

Členská schůze SKSKS 2019

Členská schůze členů spolku SK Slovan Kunratice...

Čarodějnice 2018

V pondělí 30.4.2018 od 17:00 hod. se na hřišti...

Tréninky mládeže

Od 29.3.2018 do 2.4.2018 jsou zrušeny tréninky...

Soupiska

Podzim 2019

Hasman Otto
Koudelka Jan
Vancl Kryštof
Horký Vladimír
Starec Jan
Lipold Jiří
Stejskal Pavel
Vyzina Vítězslav
Horniak Robin
Vancl Vít
Dyškant Matěj
Růžička Pavel
Komorous Filip
Puč Petr
Wagner Martin
Zappe Antonín
Molodcii Andrej
Matiykiv Oleksander
Kortli Ammar
Rezek Jiří
Petržela David