Starší přípravka

2023–2024

        ročník nar. 2013/2014

Rozpis MU + Výsledky (G3K)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
10.Řepy - Kunratice So 13.4. 3:11 (1:6)Řepy T
11.Kunratice - Uhelné skladySo 20.4.19:2 (5:1)Kunratice T
12.Aritma - Kunratice Čt 25.4. 1:9 (0:4)Aritma UMT
13.Kunratice - KlánoviceNe 5.5. 30:0 (12:0)Kunratice T
14.Č. Smíchov - Kunratice Pá 10.5. 4:13 (2:6)Č. Smíchov T
15.Kunratice - BřeziněvesNe 19.5. 3:28 (1:18)Kunratice T
16.Libuš - Kunratice Ne 26.5.6:7 (4:2)Libuš UMT
17.Běchovičtí sršní - Kunratice Pá 31.5. 3:11 (2:7)Běchovice T
18.Kunratice - SA PrahaNe 9.6. 22:1 (8:1)Kunratice T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Kunratice - ŘepyNe 3.9. 37:4 (4:0)Kunratice T
2.Uhelné sklady - KunraticeSo 9.9. 7:12 (2:6)Uhelné sklady T
3.Kunratice - AritmaSo 16.9. 21:4 (8:1)Kunratice T
4.Klánovice - KunraticePá 22.9.4:26 (0:14)Klánovice UMT
5.Kunratice - Č. SmíchovNe 1.10. 30:2 (4:0)Kunratice T
6.Březiněves - Kunratice So 7.10. 2:10 (2:5)Březiněves T
7.Kunratice - LibušNe 15.10. 9:4 (5:3)Kunratice T
8.Kunratice - Běchovičtí sršníSo 21.10. 9:6 (1:2)Kunratice T
9.SA Praha - Kunratice St 25.10. 6:7 (3:4)Chaplinovo nám. UMT

Rozpis MU + Výsledky (G3N)

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

 

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
10.Kunratice - ŠtěrboholyNe 14.4. 3:9 (0:6)Kunratice T
11.Kunratice -Union VršoviceSo 20.4. 18:6 (4:2)Kunratice T
12.Újezd Praha 4 - Kunratice So 27.4. 8:10 (3:5)Újezd Praha 4 UMT
13.Kunratice - Podolí dívkyNe 5.5. 5:13 (3:9)Kunratice T
14.Háje - KunraticeNe 12.5. 16:4 (12:2)Háje UMT
15.Kunratice - KrálovicePo 20.5.21:0 (11:0)Kunratice T
16.Kyje - Kunratice Pá 24.5. 12:6 (5:1)Kyje UMT
17.Kunratice - KolodějěNe 2.6. 9:10 (2:0)Kunratice T
18.Union Strašnice - Kunratice St 5.6. 11:7 (6:2)U. Strašnice T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Štěrboholy -Kunratice Ne 3.9. 12:7 (6:3)Štěrboholy T
2.Union Vršovice - KunraticeNe 10.9. 8:11 (3:8)Vršovice UMT - Malá
3.Kunratice - Újezd Praha 4So 16.9. 13:8 (6:5)Kunratice T
9.Kunratice - Union StrašniceSt 20.9. 4:4 (3:1)Kunratice T
4.Podolí dívky - KunraticeNe 24.9. 3:14 (1:8)Podolí UMT
6.Královice - Kunratice Po 25.9.5:16 (5:10)Královice T
5.Kunratice - Háje JMNe 1.10.11:4 (4:0)Kunratice T
7.Kunratice - KyjeNe 15.10.4:5 (1:2)Kunratice T
8.Koloděje - Kunratice Ne 22.10. 4:9 (3:2)Koloděje T

 

Tabulka

V této věkové kategorii se tabulky nevedou

Tréninky

PO, ST , PÁ   17,00 – 18,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Michal Matiikiv
tel.: 608 832 140
mail: michal.matyikiv(zavináč)seznam.cz

asistent: Jaroslav Hanuš
asistent: Jana Vitnerová

vedoucí: Lucie Heinrichová
tel.: 608 147 671
mail: lucie.heinrich1(zavináč)gmail.com

Fotogalerie

Soupiska

2023/2024
Bartůněk Richard
Dubec Matouš
Hanuš Matyáš
Holý Tomáš
Janek Lukáš
Kábrt Jakub
Knatchev Alex
Klíma Lukáš
Klupka Matyáš
Knoppová Ema
Král Tobiáš
Krhovský Jaroslav
Kroček Michal
Kropík Šimon
Labuda Tomáš
Lachman Mikuláš
Luka Samuel
Nguyen Milan
Odstrčil Marek
Pejřil Kryštof
Písařík Patrik
Semrádová Stela
Sůva Matěj
Švec Max
Talich Matěj
Tichý Matěj
Tran Justin
Trhalová Adriana
Vrátný Šimon
Vyskočil Matěj
Žebrák Matěk
Pham Phuc Sang
Heinrich Matyáš
Jakoubek Jakub
Brož Sebastian
Krechun Matvii
Lisec Matěj
Van De Venter Michael