Starší žáci

2023–2024

ročník nar. 2009/2010

Rozpis MU + Výsledky (52 SŽ – 1.A/A)

 

VIZ CELKOVÝ ROZPIS SOUTĚŽE – FA ČR

Jaro 2024

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
13.Č. Smíchov - Kunratice So 6.4.1:1 (1:0)Č. Smíchov T
14.Kunratice - ModřanySo 13.4. 7:1 (3:0)Kunratice T
15.FA Alexe Zbura - KunraticeSo 20.4. 5:1 (2:0)Zličín UMT
16.Kunratice - HostivařSo 27.4. 0:3 (0:1)Kunratice T
12.Libuš - KunraticeSt 1.5. 3:1 (2:1)Libuš T
17.Hrdlořezy - KunraticeNe 5.5. 2:1 (2:1)Hrdlořezy T
18.Kunratice - D. PočerniceSo 11.5. 1:7 (0:2)Kunratice T
19.Újezd n. Lesy - KunraticeNe 19.5. 4:3 (2:2)Újezd n. L. T
20.Kunratice - Uhelné skladyNe 26.5.3:1 (2:1)Kunratice T
21.Union Strašnice - KunraticeSo 1.6. 2:1 (2:1)U. Strašnice T
22.Kunratice - PragaNe 9.6. 5:3 (1:1)Kunratice T

 

Podzim 2023

kolozápasdt a časvýsl.hřiště
1.Kunratice - LibušSo 2.9. 0:3 (3:5)Kunratice T
2.Kunratice - Čechie SmíchovSo 9.9. 1:7 (0:5)Kunratice T
3.Modřany - KunraticeNe 17.9.4:2 (2:1)Modřany T
4.Kunratice - FA Alexe ZburaSo 23.9.1:4 (0:2)Kunratice T
5.Hostivař - KunraticeNe 1.10. 11:1 (5:0)Hostivař T
6.Kunratice - HrdlořezySo 7.10.1:7 (1:2)Kunratice T
7.D. Počernice - KunraticePá 13.10.5:1 (3:1)D. Počernice T1
8.Kunratice - Újezd nad LesyNe 22.10. 0:3 (0:3)Kunratice T
9.Uhelné sklady - KunraticeNe 29.10. 3:2 (0:0)Chabry T
10.Kunratice - Union StrašniceNe 5.11.0:3 (0:2)Kunratice T
11.PRAGA - KunraticeNe 12.11. 3:1 (1:0)Praga T

 

 

Tabulka

Aktuální tabulka

Viz TABULKA – FA ČR

 

Tréninky

PO, ÚT, ČT   17,00 – 18,30 hod.

 

Trenéři a asistenti

 

trenér: Oleksandr Matiykiv
tel.: 777 761 277
mail: oleksandrsasa(zavináč)seznam.cz

trenér: Hanuš Jaroslav

vedoucí, trenér: Denisa Kulhánková
tel.: 774 125 614
mail: denisa.kulhankova10(zavináč)gmail.com

Články

Soupiska

Abushama Sayfaldin
Čech Lukáš
Čiko Patrik
Farkaš František
Fehér Mathias
Ferrer Nikolas
Hanuš Tadeáš
Hennawi Filip
Hlinecký Tomáš
Klouček David
Knopp Matyáš
Kocura Tomáš
Kouba Marek Timothy
Kovář Marek
Král Jonáš
Kraus Jakub
Kulhavý Jan
Maňas Vojtěch
Vidlička Viktor
Musatov Sebastian
Nový Jakub
Pavlíček Daniel
Semenov Vladyslav
Skuhrovec Adam
Sobotka Štěpán
Suchý Ondřej
Svityk Vladyslav
Šindelář Vojtěch
Droha Mykhailo
Tran Kristian
Vobořil Marek
Vobořil Martin